Celní deklarant (Praha - leden 2021)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá zahraničním obchodem se zbožím, hledáme posilu do distribučního centra na pozici: CELNÍ DEKLARANT/KA

NÁPLŇ PRÁCE:
• Příprava a kontrola všech potřebných dokumentů pro transport (celní agenda, certifikáty, potřebná potvrzení pro celní odbavení zboží z Anglie)
• komunikace s pracovníky celních úřadů
• Zprocesování, vystavování a kontrola přepravních dokladů
Vedení a správa databáze
• Interní spolupráce s oddělením distribučního centra v ČR a v Anglii

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• příjemné pracovní prostředí
• flexibilní pracovní doba
• 25 dnů dovolené, 3 sickdays
• příspěvky na stravování
• zaměstnanecká sleva na veškeré firemní zboží 20%

Místo pracoviště: Praha 4, metro Budějovická
Nástup: leden 2021

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

15.12.2020 (zbývá ještě 14 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

celní deklarant
2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ vzdělání
nutná alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• znalost celní legislativy, zejm. celní a daňová pravidla (výhodou znalost přepravní legislativy v rámci a mimo EU, zejm. problematika aktuálního Brexitu)
• organizační schopnosti, preciznost, komunikativnost
• schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1, Nové Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Michala Chvojková
Tel.: +420225985111
E-mail: poslat životopis
ID: 4000710  Datum zveřejnění: 16.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc