Senior Účetní

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S naším klientem, společností působící v oblasti IT, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior Účetní. Pokud máte zkušenost s vedením finančního účetnictví a chuť se dále rozvíjet v moderním prostředí mezinárodní společnosti, prosím zašlete nám Váš životopis.

Co Vás tedy čeká:
- Vedení finančního účetnictví dvou společností v souladu s českými účetními a daňovými předpisy
- Zajištění hladkého průběhu vystavování účetních dokladů
- Kontrola, účtování a administrace účetních dokladů
- Zadávání bankovních příkazů, kontrola a párování plateb, účtování o transakcích v hotovosti
- Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
- Komunikace s ostatními odděleními ve společnosti při řešení operativních úkolů

Váš profil:
- Předešlá relevantní zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
- Výborná orientace v účetní a daňové problematice
- Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů
- Dobrá znalost MS Office (především Excel)
- Znalost AJ výhodou

Náš klient nabízí:
- Moderní pracovní prostředí v nadnárodní společnosti
- Práci na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní doba
- Neformální atmosféra
- Vzdělávací kurzy a školení
- Teambuildingy a firemní večírky

Lokalita: Praha, centrum
Termín nástupu: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Jitka Klimová

Senior Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Prague 1, Czech Republic

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4006327  Datum zveřejnění: 30.11.2020