Administrativa a komunikace - využijete němčinu i angličtinu (Back office with German and English)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Negotiable

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hovoříte německy a zajímáte se o oblast financí? Domluvíte se k tomu i v anglickém jazyce? Baví vás práce v administrativě, ale chtěli byste zároveň i denně používat cizí jazyky? Nebojíte se zvednout telefon a promluvit si s rodilým mluvčím? Pro našeho mezinárodního klienta se sídlem v Modřicích obsazujeme pozici Specialista účtování pohledávek, Accounts Receivable Specialist.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Na starosti budete mít:
• zpracování a párování příchozích plateb s příslušnými fakturami,
• sledování platební morálky zákazníků a splatnosti pohledávek,
• nastavení a přehodnocování úvěrových limitů u nových i stávajících zákazníků, uplatňování opatření ke snížení rizika,
• komunikaci s bankou, zákazníky a ostatními pobočkami společnosti,
• zpracování přijatých reklamací, vystavování faktur a dobropisů,
• reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené + 2x sick day,
• flexi passy,
• stravenky (v areálu je kantýna),
• jazykové kurzy a jiná školení,
• doprava do zaměstnání (hrazený autobus),
• příspěvek na penzijní/životní připojištění (po roce smlouvy),
• příspěvek k životním i pracovním jubilee,
• firemní mobilní tarif,
• hrazené očkování,
• občerstvení na pracovišti,
• firemní akce/teambuilding,
• zázemí pro cyklisty.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, který...
• se dokáže domluvit německy i anglicky - po e-mailu i telefonicky (úroveň min. B2),
• mluví česky či slovensky (zaškolení je v češtině),
• má ideálně zkušenost s administrativou a MS Office,
• je přátelský, proaktivní a má smysl pro detail,
• má rád komunikaci přes telefon a email a nebojí se zvednout telefon a zavolat do zahraničí,
• hledá neformální prostředí, kde může být součástí dobře fungujícího týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.