Key Account Manager - premium brand

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
01/03/2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

• vytvárať dlhodobú víziu spolupráce spoločne so zákazníkom
• rozvíjať dobré vzťahy s kľúčovými zákazníkmi z moderného i tradičného trhu
• zostavovať obchodný plán na zverených zákazníkoch a zodpovedať za jeho realizáciu
• príprava a revízia P&L a akčných plánov na zvýšenie profitability u zákazníkov
• vyhľadávať ďalšie príležitosti spolupráce so zákazníkom
• spolupráca s ostatnými oddeleniami (marketing, financie, logistika, ...)

Spoločnosť ponúka:

• samostatnú a zodpovednú prácu v medzinárodnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu
• prácu s atraktivnými značkami a možnosť sebarealizácie
• odpovedajúce platové ohodnotenie a ďalšie benefity (5 týždňov dovolenky, stravenky, možnosť home office,...)
• prácu v príjemnom priateľskom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pre nášho významného klienta, lídra v oblasti FMCG vo svojej kategórii, REED momentálne hľadá vhodných uchádzačov na pozíciu Key Account Manager. Spoločnosť ponúka príjemné pracovné prostredie, zázemie medzinárodnej spoločnosti a možnosť ďalej pracovať na svojom osobnom rozvoji. Pozícia je otvorená z dôvodu rozširovania tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Key Account Manager

Počet rokov praxe

2

Ideálny kandidát by mal splňovať:

• min. 2 roky skúseností z obchodnej pozície – Key Account Specialist, Junior Key Account Manager z FMCG spoločnosti
• schopnosť argumentácie a veľmi dobré vyjednávacie schopnosti
• silné organizačné schopnosti a samostatnosť
• schopnosť analyzovať a strategicky myslieť
• pokročilá znalosť anglického jazyka
• aktívny vodič

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globálna spoločnosť zaoberajúca sa náborom a riadením talentov po celom svete. Bola založená v roku 1960 a od tej doby sa rozrástla na sieť 450 pobočiek v 8 krajinách. V súčasnosti je najväčšou rodinnou recruitment spoločnosťou na svete. Viac ako 55 rokov tréningu umožňuje našim lokálnym a medzinárodným recruitment špecialistom v 20 oboroch pomáhať ľuďom v rozvoji ich kariéry. V Českej republike REED poskytuje profesionálne poradenstvo pre uchádzačov o zamestnanie už od roku 2008. Pobočky, ktoré pokrývajú aj slovenských klientov nájdete v Prahe a Brne.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4016815  Datum zveřejnění: 6.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac