DevOps Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Páce s nástroji Open Source pro návrh, vývoj a spouštění automatizačních skriptů
• Koordinace a provádění změn a vylepšení
• Spolupráe s development týmem
• Zodpovědnost za CI/CD pipelines
• Dokumentace incidentů
• Použití technologií: DevOps technoloie, CI/CD, Azure, .NET, Linux, PostgreSQL, Git

Co byste měl mít:
• Znalost DevOps technologií na pokročilé úrovni
• Znalost .NET, případně .NET Core
• Zkušenost se CI/CD
• Ovládat Linux
• Znalost některých monitorovacích platforem (Grafana, Prometheus, Splunk, Logstash)
• Zkušenost s OpenShift, případně Kubernetes
• Plynulou angličtinu slovem i písmem na úrovni alespoň B2

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Krásné kanceláře v centru Brna
• Benefitní balíček
• Cafeteria benefity
• Teambuilding
• Možnost profesního růstu a seberealizace formou široké nabídky sebevzdělávání
• Home Office
• Zahraniční pracovní cesty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta hledáme zkušeného DevOpsáka, kterého baví spolupráce a komunikace s development týmem a rád by se zde více profiloval. Pokud máte výbornou angličtinu a zkušenosti s prací na Linux, zašlete nám své CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4031139  Datum zveřejnění: 9.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc