Data Science Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce s čistými i raw daty a jejich následná úprava
• Tvorba statistických analýz dat, algoritmů a vizualizací
• Vývoj a údržba datové infrastruktury
• Aktivní spolupráce na zlepšování procesů pro efektivní práci s daty
• Prezentace dat a návrhů vyššímu managementu

Vhodný uchazeč by měl mít:
• Alespoň 2 roky zkušeností v data science
• Zkušenost s data mining, tvorbou predikcí a modelů
• Výbornou znalost Python
• Znalost nějaké cloudové platformy jako MS Azure, AWS a daší výhodou
• Zkušenost s nějakým dalším programovacím jazykem je výhoda
• Plynulou komunikativní znalost angličtiny
• Proaktivní přístup

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí a perspektiva nadnárodní společnosti
• Multisport karta
• Roční bonus
• Jazykové kurzy
• Příspěvek na životní/penzijní připojištění
• Příspěvek na dopravu
• 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Máte výborné znalosti v data science a k tomu mluvíte skvěle anglicky? Pro našeho mezinárodního klienta se sídlem v Brně obsazujeme pozici Data Science Engineer. Pokud ovládáte Python a také některé z níže uvedených technologií, pošlete nám své CV a rádi se Vám ozveme s detaily.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4039244  Datum zveřejnění: 26.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc