2nd Level Support Engineer for Application Hosting

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás podpora hostingu aplikací, servery MS Windows či virtualizace Vmware? Staňte se odborníkem na 2nd levelu, zaměřujícím se hlavně na hostování aplikací podporující MS Windows servery, virtualizaci Vmware, Citrix Desktop a konfiguraci nových serverů, a to jak fyzických, tak i virtuálních strojů.

Vaší náplní práce bude změna implementace, řízení incidentů a troubleshooting. Budete řešit správu ticketů, sledovat infrastrukturu a mít kontrolu nad zpracováváním obecných požadavků interních zákazníků.

Co vyžadujeme?
• Zkušenost s Windows Servers,
• Základní znalost sítí,
• Angličtina alespoň B2,
• Ochota a schopnost cestovat do zahraničí,
• MCSA výhodou.
• Technologie: MS Windows Servers, Vmware, virtualization, Citrix Desktop/Application, Backup

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• 5 týdnů dovolené,
• Možnost kariérního růstu,
• Stravenky, benefit či multisport karta,
• Firemní notebook, mobilní telefon a zvýhodněný tarif,
• Penzijní připojištění, jazykové kurzy, relaxační zóna a přátelská atmosféra,
• Parkovací místo, pondělní snídaně a ovocné středy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Stabilní, mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4062018  Datum zveřejnění: 14.4.2021