Technik (elektro)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vyhlášku 50 a baví Vás oblast elektrotechniky? Pak čtěte dále, a aplikujte pro více informací!

Vaším úkolem bude:
• Diagnostika elektrotechnických výrobků
• Vyhodnocování a prezentace zjištěných výsledků
• Zodpovědnost za funkčnost produktu
• Spolupráce s dalšími odděleními

K práci potřebujete:
• SŠ/VŠ technického směru
• Platnou vyhlášku 50
• Komunikativní angličtinu
• Znalosti v oblasti elektrotechniky, slaboproudé elektroniky

Na co se můžete těšit:
• Práci v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení a bonusy
• Týden dovolené navíc
• Možnost dalšího kariérního, profesního i osobního rozvoje
• Příspěvěk na penzijní připojištění, na stravování, dopravu zdarma, a mnoho dalších zajímavých benefitů

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / Dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší
Veronika Grosová, REED – Engineering
+420 601 321 464; veronika.grosova AT reed.com

Další pozice naleznete na www.reedglobal.cz a sledováním našich stránek na Facebooku získáte aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nadnárodní úspěšná společnost se silnou pozicí na trhu, která nabízí perspektivní, stabilní zaměstnání.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Starobrněnská 8
60200 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Grosová
Tel.: +420601321464
E-mail: poslat životopis
ID: 4074489  Datum zveřejnění: 4.5.2021