Jak Vám poradíme?

Administrativa s jazyky (vhodné i pro absolventy)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v administrativě? Láká Vás oblast financí a rádi byste se v ní vzdělávali? Právě nabíráme na juniorní pozici, která je vhodná i pro čerstvé absolventy, protože nejsou vyžadovány žádné zkušenosti, stačí chuť učit se nové věci.
Pozice je ideální pro někoho, kdo rád používá cizí jazyky. Důležitá je především pokročilá úroveň angličtiny. Jestli máte navíc pasivní znalost jiného jazyka (němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo italštiny), můžete v menší míře používat i tento jazyk a tím se v něm zdokonalovat. V případě že máte pokročilou úroveň italštiny nebo němčiny, je také možnost se zaměřit na tento jazyk.
Náplň práce
• Denní komunikace se zákazníky, dodavateli a pobočkami v zahraničí (emailem i telefonicky)
• Zpracovávání a párování příchozích plateb s příslušnými fakturami
• Podílení se na zlepšování stávajících procesů
• Kontrola platební morálky zákazníků
• Zpracovávání reklamací od zákazníků
• Spolupráce na měsíčních uzávěrkách
• Reporting dle požadavků společnosti
• Kontrola faktur

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity
• Bezplatná autobusová doprava z centra Brna až před bránu firmy
• Příspěvek na volnočasové aktivity (Flexi Pass)
• Příspěvek na životní/penzijní připojištění
• Možnost kariérního růstu
• Zvýhodněný mobilní tarif
• Jazykové vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• Multisport karta
• Stravenky
• Sick days
Místo pracoviště: Brno
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Pracovní doba: 8 hod. denně, pevné jádro 9:00-14:00

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

mezinárodní firma

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Italský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Španělský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na kandidáta
• Čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího
• Pokročilá úroveň angličtiny (B2+)
• Výhodou je další cizí jazyk (francouzština, španělština, němčina nebo italština), případně pokud máte pokročilou italštinu nebo němčinu (B2+), můžete je používat jako primární jazyk
• Minimálně středoškolské vzdělání (s maturitou)
• Alespoň základní počítačová gramotnost
• Dobré komunikační schopnosti
• Pečlivost a zodpovědnost
• Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Amálie Chudá
Tel.: +420702118606
E-mail: poslat životopis
ID: 4197425  Datum zveřejnění: 5.11.2021