Zákaznický servis s maďarštinou

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíte maďarsky a rádi byste tuto schopnost využili v interakci se zákazníky? Máte dobré komunikační schopnosti a rádi se učíte nové věci?

Pro našeho klienta v Brně hledáme nového člověka na pozici v zákaznickém servisu, který bude pečovat o maďarsky mluvící zákazníky prostřednictvím e-mailů, telefonu a e-shopu. Vaší náplní práce bude zpracovávat objednávky, ověřování dostupnosti firemních produktů, řešení reklamací a vratek materiálu atd.

Jedná se o mezinárodní firmu s letitou historií a stabilitou na trhu. Tady v Brně má firma menší tým, který sídlí v moderních kanceláří.

Tato pozice je super příležitostí pro někoho, kdo má minimální pracovní zkušenosti a základní znalosti anglického jazyka. Je to dobrou příležitostí i pro maminky vracející se po mateřské dovolené, které potřebují prvního půl roku zkrácený úvazek.

Náplň práce:

- zpracování objednávek od zákazníků a ověřování dostupnosti
produktů firmy,

- organizace dodávek,

- kontrola a dodržování kreditu a splatnosti zákazníků,

- řešení reklamací a vratek materiálu,

- zajištění řešení požadavků zákazníků firmy ve spolupráci s dalšími
odděleními společnosti – transport, sklad, výroba, marketing,
technické oddělení,

- smluvní dokumentace,

- podpora chodu kanceláře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené + 2 dny "sick days",

- Straveky,

- možnost občasné práce z domu,

- práce ve stabilní mezinárodní společnosti,

- moderní kanceláře a malý kolektiv.

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám vaše CV a my vás budeme kontaktovat.

Na spolupráci se těší
Lenka Bugnerová, REED – MSS
+420 778 885 854

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- maďarština na komunikační úrovni,

- základní znalosti angličtiny,

- ukončené středoškolské vzdělání,

- dobré komunikační dovednosti,

- výhodou, ale ne podmínkou je praxe v oblasti zákaznické podpory
nebo logistiky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4332452  Datum zveřejnění: 18.5.2022