Mechanical Engineer / R&D Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Plzeňský kraj, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledaný kandidát se podílí na konstrukci a vývoji nových produktů dle zadání a ve špičkové kvalitě. Navrhuje detailní řešení konkrétních problémů a požadavků s ohledem na funkčnost produktu, náklady na výrobu a výrobní proces. Úzce spolupracuje s dalšími odděleními a dodavateli. Dodává výkresy prototypů a sériových produktů. Analyzuje výsledky a podle toho zlepšuje návrhy konstrukce.

Pozice je ideální pro technologické nadšence, kteří touží po uplatnění své kreativity a rozvoji svých dovedností !

Jaké jsou požadované dovednosti ?

• Vysokoškolské vzdělání
• Znalost svařování konstrukcí a sestav
• Znalost vlastností materiálů a způsoby získávání, znalost procesů
sériové výroby
• Znalost konstrukce plastových dílů nebo dílů z výpalků či výlisků
• Znalost CAD syst. Siemens NX nebo podobné
• Angličtina na komunikativní úrovni
• Zvědavost, schopnost přijmout kritiku a využít jí ke zlepšení
• Odhodlání učit se novým věcem a zlepšovat své dovednosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační ohodnocení dle dovednostní a zkušeností
• Roční a vánoční bonusy
• Moderní pracovní prostředí
• 5 týdnů dovolené
• Bonusy na dovolenou do 25%
• Příspěvek na dojíždění
• Služební vůz
• Příspěvek k penzijnímu/životnímu pojištění
• Příspěvek na jazykové vzdělávání ( 75% hrazeno firmou )
• Kvalitní stravování v podniku – zdarma
• Cafeteria a mnohé další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky a s připravovanými projekty a dynamickým růstem společnosti vznikají neustále nové perspektivní pozice v tom nejmodernějším prostředí se zaručeným kariérním růstem a mezinárodně uznávanými certifikacemi.

Nepropásněte tuto skvělou příležitost se připojit pod křídla skvělého zaměstnavatele, který se o své zaměstnance skutečně stará.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

CAD systémy - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4357697  Datum zveřejnění: 13.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc