IT Specialista

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Ostrov u Stříbra, Kostelec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Budete poskytovat podporu uživatelům při používání koncernových aplikací a pracovního IT vybavení

- Spravovat virtualizační a storage systémy

- Spravovat Windows server

- Spravovat access switche Cisco, core switche, Wirelles Controller a Access point

- Spolupracovat na globálních projektech v rámci celé skupiny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- Rozumíte systému Windows a dokážete identifikovat problém

- Umíte komunikovat s koncovými uživateli při řešení problémů

- Dokážete určit kořenovou příčinu a dodat řešení v rámci firemních standardů

- Pojmy jako Azure, Active Directory, CISCO, virtuální server, topologie sítí, optika či switch Vám nejsou cizí

- Dobře komunikujete v anglickém jazyce

- Máte ochotu držet pohotovosti

- Jste cílevědomý/á a baví Vás učit se novým věcem v moderním prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Náš klient patří mezi přední světové dodavatele vysokozdvižných vozíků, skladových vozíků a řešení pro dodavatelské řetězce ve více než 100 zemích světa. V jejich závodě v Ostrově u Stříbra vyrábí a montují vysokozdvižné vozíky značek Linde a Still.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4397470  Datum zveřejnění: 8.8.2022