Energetika- Projektový Inženýr

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte VŠ vzdělání v elektrotechnice? Pracujete již pár let, jako inženýr v oblasti elektrárenství? Domluvíte se anglicky a německy, nebo aspoň velmi dobře jedním z těchto jazyků?

Pokud jste si v duchu odpověděli ano, pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis v angličtině a já se s Vámi rád o této příležitosti pobavím!

Vaše povinnosti:
• Budete komunikovat s dodavateli a zákazníky ohledně provedení, dohledu a dodávek dle zadaných projektů
• Na starost budete mít návrh elektrické instalace, včetně přípravy schémat a další dokumentace nutné pro řádný chod projektu
• S kolegy budete spolupracovat na nabídkách a návrhu koncepce řešení, jako technická podpora při plnění požadavků zákazníka
• V případě potřeby budete poskytovat dozor na stavbě, jako podpora při realizaci projektu
• Prevence rizik ve svěřené oblasti a plánování nákladů inženýrské práce dle odhadu
• Budete mít na starost nastavování změn a řešení jejich dopadu na projektovou část kontraktu

Co byste měli mít:
• Máte ukončené VŠ vzdělání v oboru Elektroenergetika, případně jiný elektrotechnický směr
• Domluvíte se anglicky a německy, pokud máte na vysoké úrovni pouze jeden z těchto jazyků, tak byste měli mít zájem se naučit druhý- buď němčinu, nebo angličtinu
• Umíte pracovat samostatně, jste zodpovědní a dokážete být flexibilní
• Máte už pár let praxe, jako inženýr v oblasti průmyslových rozvodů (ideálně vysoké napětí)
• Je pro Vás možné strávit 6 měsíců v Německu na zácviku s kolegy z Německa

Na co se můžete těšit:
• 5 týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní doba
• Jazykové kurzy- rádi Vám pomůžou se zlepšením němčiny a angličtiny
• Roční finanční bonus (13. plat)
• Roční navýšení mezd dle situace (valorizace)
• Stravenkový paušál
• Cafeteria systém benefitů
• Možnost práce z domova
• Široké možnosti karierního růstu a rozvoje
• A mnoho dalšího…

Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato nabídka oslovila a chcete se dozvědět víc, tak mě kontaktujte a zašlete mi Vaše CV v angličtině!
Těším se na Vaše reakce.
Benjamín Nevěčný, REED – Engineering
+420 602 780 613; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Úspěšná mezinárodní firma

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektroenergetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4414196  Datum zveřejnění: 30.8.2022