System Architect pro elektrovozidla

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
90 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Definování základní vlastnosti budoucích systémů
- Technická odpovědnost za vývoj a integraci systému
- Analyzovat systémové požadavky na elektr. trakční pohon
- Dekompozice systému a systémových funkcí na subsystémy a komponenty

- Spolupracovat na R&D, mentoring kolegů z týmu
- Ověřování funkčnosti systému, řešení technických problémů
- Spolupráce s E-Power Train týmem na vývoji a dalšími odděleními.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační mzda
- Odměny za doporučení zaměstnance
- Cafeteria a flexipassy
- Multisport karta
- Zvýhodnění mobil. tarif
- Příspěvek na penzijní připojištění do 3% průměrné mzdy
- Dovolená 25 dní
- Homeoffice 2 dny/týden
- Flexibilní pracovní doba
- Jazykové kurzy
- Sportovní aktivity -
fitness, jóga, fotbal i florbal, mnohé další

- Vzdělávání a workshopy -
možnost kariérního růstu a vývoje

- Team buildingy
- Neformální pracoviště
- a mnohé další...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je společnost, jenž nabízí řešení ve vývoji elektrifikace vozidel. Svou činností tak pomáhá některým z nejprestižnějších světových automobilových značek více rozvíjet svou mobilitu. Společnost sdružuje průkopníky nových a vzrušujících elektrifikačních technologií díky čemuž se jí dostalo mnoho ocenění za její projekty. Díky integraci nejmodernějších ultra-vysokorychlostních elektromotorů a generátorů, pokročilé výkonové a řídicí elektroniky a sofistikovaného řídicího softwaru, se stala jednou z předních světových společností, která cílí na bezpečnější, čistší a efektivnější svět v pohybu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektro, mechatronika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

minimálně 5 let

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vysokoškolské vzdělání v oboru elektronika / mechatronika

- Zkušenost na podobné pozici v automotive / aerospace -
minimálně 5 let, nejlépe 10 let

- Rozsáhlé znalosti konstrukce elektrických trakčních pohonů

- Znalosti elektr. a mechanické konstrukce elektrovozidel, ECU, komunikační protokoly ad.

- Zkušenosti s modelováním (UML, SysML,ad.)
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka
- Schopnost rozhodovat, rozeznávat slabiny ad.
- Cílevědomá a nezávislá osobnost se zaměřením na výsledek
- Vedení týmu přibližně 5 lidí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4416777  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 90 000 Kč/měsíc