BOZP koordinátor/ HSE specialist

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro uznávanou, strojírenskou společnost, kde budete společně s vedoucím kolegou zodpovídat za BOZP, PO a ostatní příslušné oblasti této firmy? Máte odpovídající background a chuť se dále vzdělávat a zvyšovat svoji kvalifikaci a odbornost? Pak je tato práce skvělou příležitostí, jak rozvinout své dosavadní znalosti v mezinárodní, strojírenské firmě.

Jaká bude Vaše náplň práce?
• Zodpovědnost za oblast systému řízení dle norem ISO 14001 a ISO 50001
• Zodpovědnost za oblast životního prostředí, chemických látek a energetického managementu
• Údržba a zlepšování systémů řízení v oblasti EMS
• Zodpovědnost za nakládání s odpady ve společnosti
• Kontrola dodržování platných předpisů a hodnocení souladu s vnitřními nařízeními
• Zástup a podpora v otázkách BOZP a PO
• Pravidelný reporting centrále společnosti
• Provádění pravidelných školení v oblasti BOZP, PO, ŽP
• Účast na projektech za oblast HSE (Health, Safety and Environment) a energetického managementu
• Účast na externích auditech, provádění interních auditů
• Komunikace se státními a kontrolními orgány

Co pro tuto pozici potřebujete?
• SŠ / VŠ vzdělání technického směru / chemické nebo životní prostředí (vzdělání v oblasti BOZP – Fakulta bezpečnostního inženýrství velkou výhodou)
• Znalost požadavků norem ISO 14001, ISO 50001, právních a jiných závazných povinností z hlediska BOZP, PO a ŽP
• Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem – pro zahraniční návštěvy, prezentace a školení
• Řidičské oprávnění sk. B
Výhodou:
• Odborná způsobilost v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb. v platném znění
• Odborná způsobilost v požární ochranně dle zákona č. 133/1985 Sb. v platném znění
• Orientace v normě ISO 45001
• Praxe v oboru

Proč pracovat pro tuto společnost a co Vám nabízí?
• Zaučení a propracovaný adaptační program hned ze začátku
• 5 týdnů dovolené
• Možnost rozvoje na různorodých vzdělávacích kurzech
• Home Office po domluvě s vedoucím
• Bonusovou složku ve výši až jednoho platu za rok
• Flexibilní 7,5h pracovní dobu
• A další skvělé benefity

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / Dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato nabídka oslovila a chcete se dozvědět víc, tak mě kontaktujte a zašlete mi Vaše CV ideálně v angličtině!
Těším se na Vaše reakce.
Benjamín Nevěčný, REED – Engineering
+420 602 780 613; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní strojírenská firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4421970  Datum zveřejnění: 9.9.2022