GL účetní

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Jihomoravský kraj, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v účetnictví a angličtina pro Vás není překážkou? Máte již nějaké zkušenosti s účetnictvím a hledáte pohodový a přátelský tým? Pak pokračujte ve čtení, protože právě takové místo obsazujeme!

Co Vás jako účetního GL čeká?
• Účtování dle českých a dalších standardů
• Spolutvorba pravidelných měsíčních a ročních uzávěrek
• Kontrola správnosti účetnictví v GL
• Komunikace s kolegy napříč firmou

Co se Vám bude určitě hodit?
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
• Zkušenost s AP/AR nebo GL
• Angličtina na komunikativní úrovni
• Dobrá znalost Excelu
• Znalost SAP nebo Oracle výhodou

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovní vztahu: Práce na plný úvazek

Říkáte si, že to zní dobře? V tom případě mi pošlete své CV! Není to místo zrovna pro Vás? To vůbec NEVADÍ! I tak mi svoje CV pošlete, protože máme spoustu dalších pozic, které by pro Vás mohly být to pravé!

Společně probereme Vaše možnosti a najdeme důvod, proč se každý den těšit do práce!

Těším se, až si spolu popovídáme.
Sabina Suchá, REED – Accountancy & Finance
+420 727 947 610; [email protected]

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to nabízíme?
• 5 týdnů dovolené
• Možnost HO
• Flexibilní pracovní doba
• Teambuildingové akce
• Jazykové a další kurzy, Cafeteria systém, stravenky, Multisport karta a spoustu dalšího!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Mezinárodní firma s neformální kulturou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4427224  Datum zveřejnění: 19.9.2022