Technický Obchodní Zástupce

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Návrhy a příprava technického řešení, specifikace
Koordinace přípravy nabídek, cenových kalkulací a obchodních smluv
Administrativa spojená s realizací objednávek a trochu reportingu přes CRM

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující platové ohodnocení
Služební vůz i k soukromým účelům
Bohatá bonusová struktura
5 týdnů dovolené, stravenky, vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění a další
Mezinárodní prostředí
Zázemí stabilního zaměstnavatele s nízkou fluktuací

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je mezinárodní firma, která se řadí největším společnostem na světovém trhu v oblasti bezpečnostních a přístupových řešení.

Portfolio firmy poskytuje vše, co je potřeba pro bezpečný přístup do budov a místností a jejich produkty najdete v hotelích, obchodech, stadionech, letištích, nemocnicích, doma nebo i v kanceláři.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství, stavebnictví, automatizace, dveřní systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované zkušenosti:

Technický background
Výborné komunikační schopnosti a dovednosti
Schopnost navazovat vztahy s lidmi
Schopnost řešit problémy a navrhovat řešení
Proaktivní přístup
Motivace učit se novým věcem
Extrovertní povaha
komunikativní AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4459260  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc