Specialista/ka péče o stávající klientelu (DPČ)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2022
Mzdové podmínky (brutto)
170 - 180 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, FMCG společnost, hledáme posilu do obchodního týmu. Najedná se o akvizici klientů a nových zákazníků, ale o péči a udržovaní dobrých vztahů se stávající klientelou a s našemi členy v rámci loyality programu.

Hlavní náplní práce bude:

* Zpracování objednávek stávajících zákazníků
* Informování našich zákazníků o novinkách, nových produktech a prodejních akcích
* Administrativa a práce v MS Office a se systémem SAP
* Kontrola platební morálky a ověřování spokojenosti zákazníků
* Vyhotovení podkladů pro zpracování prodejních dat o zákaznících
* Týmová spolupráce s kolegy z jiných regionů s cílem maximálního prodeje a spokojenosti zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

* Odborné zaškolení a přátelský kolektiv ve stabilní a prestižní společnosti.
* DPČ na dobu určitou 6 měsíců, s možností následného prodloužení a dlouhodobé spolupráce.
* Pracovní doba 3 dny v týdnu, směny v časovém rozmezí 9:00 – 14:00 hodin.
* Mzdové ohodnocení: 170-180,-Kč / hod.
* Nástup: prosinec 2022

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

5.12.2022 (zbývají ještě 2 dny)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro našeho významného klienta, předního výrobce kávových produktů, hledáme posilu do obchodního týmu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Administrativa

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Michala Chvojková
Tel.: +420225985111
E-mail: poslat životopis
ID: 4463159  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 170 Kč/hod.