Front Office Administrator

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
12.12.2022
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poptáváte práci na zkrácený úvazek a jste spolehlivá/ý, komunikativní, s příjemným pro-zákaznickým přístupem?
Máte minimálně rok praxi v administrativě, perfektní ústní i písemný projev v ČJ a AJ?
Splňujete-li výše uvedené, pak jste zn. ideál na pozici Asistentky firemní recepce!

Mezinárodní společnost sídlící na Praze 8 hledá administrativní posilu na firemní recepci, kde bude Vaší hlavní náplní práce:

• zajišťování chodu recepce s přesahem do office amanagementu
• zodpovědnost za klientskou zónu a společné zázemí firmy
• přijímání návštěv, vyřizování příchozích telefonických hovorů a e-mailové korespondence
• zpracování poštovních zásilek a přebírání dodávek od kurýrních společností
• e-mailová a telefonická komunikace s dodavateli a zaměstnanci společnosti, správou budovy
• správa a práce s interní databází kontaktů zaměstnanců a klientů
• ad-hoc administrativní podpora zaměstnanců firmy (archivace dokumentů, organizace služebních schůzek a cest, apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na oplátku Vám můžeme nabídnout:
• zajímavou a různorodou pracovní příležitost v přátelském kolektivu úspěšné a trvale rostoucí firmy
• pracoviště na Praze 8 – Karlín
• spolupráce na pracovní smlouvu na 3 měsíce (s možností prodloužení a dlouhodobé spolupráce v případě oboustranné spokojenosti)
• 25-30 hodin týdně, nástupní hrubá mzda 25-30.000,- Kč.
• pracovní doba v rozmezí 8:00 – 17:00 (od pondělí do pátku)
• benefity – 25 dní dovolené, stravné, Cafetérie
• nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Mezinárodní společnost sídlící na Praze 8 hledá administrativní posilu na firemní recepci.
Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Váš aktualizovaný životopis v angličtině.

Na spolupráci se těší

Michala Chvojková
Executive Recruitment Consultant
Temporary Staffing Service

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Administrativa

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4463159  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc