Interní auditor

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Jihomoravský kraj, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s čísly a chcete využít angličtinu ke každodenní komunikaci? Chcete cestovat a mít možnost účastnit se projektů na globální úrovni? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Vaším úkolem na pozici Interního auditora bude:
• Plánovat, vést a provádět projekty v rámci interního auditu u jednotlivých poboček/oddělení společnosti
• Provádět interní audit dle SOX legislativy
• Vyhodnocovat hlavní strategické, provozní, reportingové a compliance rizika v rámci globálních operací společnosti
• Konzultovat s vedením možnosti řešení rizik (prostor pro inovace)
• Zdokonalovat oddělení interního auditu ve spolupráci s vedoucími interního auditu
• Nepřímý dohled nad zaměstnanci a stážisty interního auditu
• Služební cesty do zahraničí

K práci se Vám bude hodit:
• Angličtina na pokročilé úrovni
• SŠ/VŠ – v ekonomické oblasti výhodou
• Zkušenost s auditem alespoň 3 roky
• Zkušenost s vedením projektu a malého týmu (přímo/nepřímo)
• Excel na pokročilé úrovni – KT, pivotky, funkce (vlookup)
• Ochota cestovat – 25 % času

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (Brno)
Nástup: ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Říkáte si, že to zní dobře? V tom případě mi pošlete své CV! Není to místo zrovna pro Vás? To vůbec NEVADÍ! I tak mi svoje CV pošlete, protože máme spoustu dalších pozic, které by pro Vás mohly být to pravé!

Společně probereme Vaše možnosti a najdeme důvod, proč se každý den těšit do práce!

Těším se, až si spolu popovídáme.
Sabina Suchá, REED – Accountancy & Finance
+420 727 947 610; [email protected]

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnavatel nabízí:
• 5 týdnů dovolené + 5 sickdays + 4 placené dny na dobročinné aktivity
• Roční bonus až 10 % z roční hrubé mzdy
• Roční navýšení platu dle individuální výkonnosti
• Možnost HO
• Jazykové kurzy
• Slevy u partnerů
• Možnost dalšího kariérního i osobního rozvoje
• Benefity: příspěvek na životní a penzijní připojištění, stravenky, cafeterie a řada dalších!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost se sídlem na Brněnsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4469477  Datum zveřejnění: 21.11.2022