Specialista plateb s angličtinou

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká vás práce v mezinárodní společnosti? Mluvíte anglicky a máte základní zkušenost účetnictví získanou buď ve škole nebo relevantní pracovní zkušeností (AP, AR, specialista plateb, apod.)? Jste pečliví a baví Vás práce s čísly? Právě nabíráme na pozici specialista plateb, kde využijete všechny tyto znalosti a dovednosti.

Pracovní náplň:

- Zpracování platebních operací
- Identifikace nesrovnalostí a jejich vyrovnání na bankovních a GL účtech
- Řešení dodavatelsko-odběratelských vztahů
- Reportování a spolupráce na uzávěrkách
- Spolupráce s ostatními odděleními
- Příprava nových či doplnění již existujících postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příspěvek na stravování, penzijní připojištění a sportovní aktivity
- Jazykové kurzy zdarma a možnosti dalšího vzdělávání (např. ACCA)
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days a home office
- Pracovní doba: pevné jádro 10:00 – 15:00 (7,5 hod/denně), Po - Pá
- Přátelské prostředí mezinárodní společnosti
- Kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

International company

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ekonomické vzdělání nebo zkušenost na
obdobné pozici
- Výhodou by byla praxe na pozici, kde se
setkal s platebními
- transakcemi, např. z pozic AP, AR, asistent
účetní apod.
- Výhodou by byla znalost problematiky
bankovních plateb
- Znalost Excelu na uživatelské úrovni
- Komunikativní angličtinu (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4485963  Datum zveřejnění: 7.3.2023