Servisní inženýr pro digital printing

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Instalace a servis firemních zařízení u klientů v České republice
- Komunikace s klienty a jejich zaúčtování
- Poskytování Tier 1 podpory (lokálně nebo remote) klientům, předávání na T2 a T3
- Správa související dokumentace
- Spolupráce s dalšími odděleními na řešení případných závad

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní mzda dle praxe a zkušeností
- Balíček zajímavých benefitů
- Příležitost k rozvoji osobních i technologických dovedností
- Šance spolupracovat v mezinárodním prostředí
- Služební vůz
- Služební telefon i notebook

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Výrobce a distributor široké škálu zobrazovacích systémů a IT řešení v polygrafickém průmyslu, hledá nového člena týmu na pozici servisního inženýra pro digitální tisk.

Hlavním cílem pro tuto roli, je poskytnout klientům a interním zaměstnancům technický servis i každodenní podporu v oblasti firemních produktů.

Kandidát bude s technologiemi seznámen a odborně zaučen.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně SŠ vzdělání "elektro" zaměření
- Vyhláška 50 §6
- Velmi dobré znalosti elektromechaniky
- Anglický jazyk min. B2
- Dobré organizační schopnosti a příjemné vystupování
- Ochota cestovat
- Řidičský průkaz sk B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4489231  Datum zveřejnění: 21.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc