Brusič - až 33 000 Kč!

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš šikovné ruce? Umíš pracovat s bruskou a zajímalo by Tě pracovat v čistém a příjemném prostředí? Rád se se přiučíš něco nového a zajímá Tě možnost mzdového a třeba i kariérního růstu?

Pak v téhle pozici můžeš najít to, co hledáš. Tady najdeš partu šikovných lidí, kteří Tě podpoří a zajdou s tebou po práci na pivo. A když se Ti bude dařit, dostaneš více peněz a můžeš se vypracovat i na vyšší pozici, kde se z tebe stane odborník.

Jak bude Tvá práce vypadat?
- Budeš pracovat hlavně s bruskou
- V rámci oddělení lakovny budeš v příjemném a konstantně teplém prostředí brousit a tmelit větší či menší kovové díly (před lakováním i mezi jednotlivými vrstvami)
- Využiješ manuální zručnost
- Když se ti bude dařit, můžeš se těšit na brzké zvýšení mzdy a časem i pozice/kvalifikace
- Budeš následovat pracovní postupy
- Budeš se střídat na 2 směnách - BEZ VÍKENDŮ

K této práci potřebuješ:
- SŠ – vyučení v technickém oboru (např. truhlář, zámečník, apod.)
- Manuální zručnost – ideálně zkušenost s prací s bruskou a podobnými nástroji
- Schopnost číst technickou dokumentaci
- Ochota následovat pracovní postupy a používat pracovní ochranné pomůcky
- Dobrou náladu

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, smlouva přímo s danou společností

Zaujalo Vás to a říkáte si, že byste chtěli tuto příležitost vyzkoušet? V tom případě mě neváhejte kontaktovat a zašlete mi Vaše CV! Pobavíme se o Vás a Vašich možnostech a společně najdeme důvod, proč se každý den těšit do práce.

Už se na Vaše reakce moc těším.

Veronika Kopalová, REED – Engineering

+420 607 005 510 ; [email protected]

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na 2 směny, zcela bez víkendů!
- Příplatky za noční směny, přesčasy, práci s bruskou
- Finanční bonus 6 000,- 2x ročně
- Příspěvek na dopravu/dojíždění
- Stravenky v hodnotě 180 Kč (to Ti vyjde min. na 2 jídla v závodní jídelně)
- 25 dnů dovolené
- Doprava z centra Brna až k pracovišti
- Multisport karta
- Cafeteria systém – body využitelné např. v cestovce, lékárně, apod.
- Příspěvek důchodové pojištění
- Stabilní zázemí nadnárodní, strojírenské společnosti, která je profesionálem ve svém oboru a kontinuálně se jí velmi daří
- Přátelský a osobitý přístup ke svým zaměstnancům
- Možnost rozvoje na různorodých vzdělávacích kurzech
- Společné aktivity a charitativní akce
- A další skvělé benefity a důvody proč pracovat právě pro tuto společnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Znalost výkresové dokumentace - Základy
Broušení - Základy
Manuální zručnost - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4500340  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc