HR Associate

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2023

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Úzká spolupráce s manažery a zodpovědnost za svěřený úsek
zaměstnanců
- Monitorování a identifikace personálních potřeb firmy
- Tvorba strategie při dosahování stanovených cílů společnosti
- Aktivní tvorba nápadů na řízení HR procesů a projektů
- Orience v novelách zákoníku práce
- Hodnocení, motivace a rozvoj zaměstnanců
- Správa interního HR systému
- Správa svěřených VŘ
- HR reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dynamické prostředí mezinárodní společnosti
Různorodou a zajímavou práci
- Školení a jazykové kurzy
- Příspěvek na životní/penzijní připojištění
- Multisportkarta
- Bezplatná kyvadlová doprava z centra Brna
- 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Pro našeho klienta hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici HR Associatte.

Jedná se o nabídku do přátelského týmu specialistů, pracujících ve výrobní mezinárodní společnosti .

Hledáme zkušenou osobu s nadšením pro práci a kreativními nápady vedoucí k inovacím a celkovému zlepšování HR procesů.

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám vaše CV a my vás budeme kontaktovat.

Na spolupráci se těší
Sabina Kasanová, REED – MSS
+420 720 078 741; [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

International company

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Personalistika and HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vysokoškolské vzdělání nejlépe v oboru personalistiky
- Předchozí zkušenost z HR procesy, nejlépe z výrobní společnosti (min.2
roky)
- Znalost zákoníku práce
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Schopnost empatie, vyjednávací schopnosti, schopnost asertivního
jednaní
-Perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem + angličtina úroveň
B2
-Proaktivní přístup k práci a novým trendům v oboru
- Pokročilá znalost MS Excelu a znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4500369  Datum zveřejnění: 13.1.2023