AR Team Leader + další role ve financích

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenosti s AR? Láká Vás vést svůj vlastní malý tým a domluvíš se anglicky? Pak možná právě pro Vás tu mám super příležitost, protože nyní obsazujeme pozici AR Team Leadera!

Co Vás bude jako AR Team Leadera čeká?
• Zodpovědnost za příchozí platby a vše kolem nich
• Tvorba podkladů pro audit
• Reporting
• Budeš se starat o svůj tým
• Komunikace s kolegy napříč firmou
• Plnění ad hoc úkolů

Co se Vám bude hodit?
• SŠ/VŠ ekonomického směru výhodou
• Dokážeš se domluvit anglicky
• Znalost Excelu
• Zkušenost s AR

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovní vztahu: Práce na plný úvazek

Říkáte si, že to zní dobře, cítíte potřebu změny nebo se jen chcete podívat, co trh práce aktuálně nabízí? Zašlete mi Vaše CV a já se Vám ozvu!

Pokud tohle není ta praví role pro Vás, tak NEVADÍ, protože nabíráme na spoustu dalších pozic – např. junior, medior a senior účetní s různou úrovní angličtiny, vedoucí účetních s AJ, juniorní analytické role, fakturantské role, auditory, Cash Flow specialisty apod.

Společně probereme Vaše možnosti a najdeme důvod, proč se každý den těšit do práce!

Těším se, až si spolu popovídáme.
Sabina Suchá, REED – Accountancy & Finance
+420 727 947 610; [email protected]

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to dostanete?
• 5 týdnů dovolené a 2 sick days
• Flexibilní pracovní doba
• Možnost HO
• Teambuildingové akce
• Multisport karta, jazykové kurzy, stravenky, zaměstnanecké slevy a spoustu dalšího!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost se sídlem na Brněnsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4505912  Datum zveřejnění: 23.1.2023