Řidič snímacího vozu (pořizování záznamů StreetView map)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
březen 2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás řízení auta a chcete se aktivně podílet na rozvoji území? Pak čtěte dále...
REED hledá technicky zdatné operátory, aktivní řidiče osobního vozu s kladným vztahem k technice (práce se SW a kamerovým systémem v terénu) a se znalostí angličtiny.

Požadujeme:
• Min. SŠ nebo odborné vzdělání (technického směru výhodou)
• Řidičské oprávnění minimálně v rozsahu skupiny B - aktivní řidič alespoň 5 let bez nehod (čistý výpis z evidenční karty řidiče)!
• Komunikativní středně pokročilá znalost AJ (min. úroveň B2 – školení celé v AJ, interní komunikace s centrálou v zahraničí, účast na zahraničních projektech)
• Nutná dobrá znalost práce na notebooku/PC (praxe s kamerovými systémy výhodou)
• Dobré organizační a orientační dovednosti
• Časovou flexibilitu (občasná práce o víkendech, cestování i do zahraničí v zimních měsících)
• Zodpovědnost a samostatnost, ochotu cestovat v rámci regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Hrubá měsíční mzda 42.000 Kč, plus příplatky za případné přesčasy, stravné.
• Odborné týdenní zaškolení
• Firemní osobní vůz včetně snímací techniky pro pořizování záznamů a panoramat v 3D kvalitě, firemní mobilní telefon
• Nerovnoměrné rozvržení pracovní doby, pružná pracovní doba
• HPP, Pracovní poměr na dobu určitou po dobu 8 měsíců (s možností prodloužení a dlouhodobé spolupráce, účast i na mezinárodních projektech)

Nástup: březen 2023

Místo výkonu práce v regionech: Morava
preference:
• Břeclav, Hodonín
• Třebíč, Brno – venkov

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete Váš aktualizovaný životopis v angličtině.

#esri #mobilemapping #gis #arcgis #streetviewmaps #driver #ridic

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Technologická společnost hledá operátory kamerové a měřící techniky v oblasti Moravy, dále možnost účasti na zahraničních projektech - Itálie, Německo, Holandsko, Belgie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4527356  Datum zveřejnění: 26.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc