Zástupce vedoucího výroby & Lean projekty

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc13. plat, půlroční odměny, příspěvek na dojíždění, Cafeteria a další

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technolog / procesní inženýr / Lean inženýr, domluvíte se anglicky a máte zkušenosti s projekty na zlepšení výrobních procesů? A chcete:

✔️ být pravou rukou vedoucího výrobního oddělení a podílet na strategických krocích?
✔️ získat zkušenosti s vedením lidí?
✔️ řídit si a implementovat vlastní Lean projekty?
✔️ a pracovat pro firmu, pro kterou je důležité, aby byl člověk v práci spokojený a odpovídají tomu i nabízené benefity a osobní přístup?

Ano? Pak věřím, že v téhle pozici najdete to, co hledáte.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Budete se zaměřovat na zhodnocení stávajícího výrobního procesu jako celku a podávat návrhy na zlepšení a optimalizaci
• Uplatňovat metody štíhlé výroby
• Sledovat data a ukazatele, vyhodnocovat je a interpretovat
• Monitorovat stávající a implementované procesy, podporovat oddělení při řešení problémů
• Podílet se na udávání směru výrobního oddělení
• V případě potřeby zastupovat vedoucího výroby – vést porady a zaměstnance
• Příprava podkladů pro audity

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
• Unikátní produkt a zajímavá technologie
• Mladý, přátelský tým (různé společné aktivity) a skutečně stabilní zázemí společnosti (dlouhodobě naplánované zakázky, nízká fluktuace)
• Propracované zaučení
• 13. plat a další pravidelné finanční odměny
• Příspěvek na dojíždění do práce (dle IDS zón)
• Možnost rozvoje na různorodých vzdělávacích kurzech
• Možnost kariérního posunu na Specialistu lakování
• Flexibilní 7,5h pracovní doba
• Home Office po domluvě s vedoucím
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvky na stravování, důchodové a životní pojištění, sportovní aktivity
• A další skvělé benefity

POŽADAVKY:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenost z výrobní společnosti (z pozice technologa, Lean inženýra apod.)
• Zkušenost s LEAN projekty, návrhy zlepšení výrobního procesu
• Komunikativní angličtinu
• Analytické dovednosti a konceptuální myšlení
• Předpoklady pro vedení lidí

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Těším se na Vaše reakce.

Veronika Grosová, REED – Engineering
+420 601 321 464; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní firma, které se kontinuálně daří.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4583586  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc