Administrativa a komunikace v němčině

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomáháme s náborem do mezinárodní společnosti v Brně na administrativní pozici v oblasti financí (AR). Zkušenosti nebo ekonomické vzdělání není podmínkou. Tato pozice vám naopak umožní do oblasti financí proniknout a lépe pochopit obchodní vztahy mezi firmou a zákazníky. Naučíte se zpracovávat a vystavovat různé finanční doklady a zlepšíte si obchodní komunikaci v cizím jazyce.

♦ Zpracování a párování příchozích plateb s příslušnými fakturami

♦ Komunikace se zákazníky a ostatními pobočkami společnosti v němčině a angličtině

♦ Nastavení a přehodnocení limitů u zákazníků, uplatňování opatření ke snížení rizika

♦ Sledování platební morálky zákazníků a splatnosti pohledávek

♦ Zpracování přijatých reklamací, vystavování faktur a dobropisů, reporting

Pracoviště: Brno
Pracovní doba: Po-Pá, flexibilní s pevným jádrem

Zaměstnanecké výhody, benefity

♦ 5 týdnů dovolené + sick days
♦ Flexibilní start a konec pracovní doby
♦ Možnost práce z domu (hybrid)
♦ Flexi pass poukazy, stravenky, občerstvení na pracovišti
♦ Jazykové kurzy a jiná školení
♦ Doprava do zaměstnání, firemní mobilní tarif
♦ Příspěvek na penzijní/životní připojištění (po roce smlouvy)
♦ Firemní akce, teambuilding

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost s pobočkou v Brně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

♦ Mluvíte česky nebo slovensky (C1)
♦ Dokáže se domluvit německy i anglicky po telefonu a emailu (B2)
♦ Umíte používat MS Office (obzvláště MS Excel)
♦ Máte zájem o administrativu a oblast financí
♦ Jste přátelský, proaktivní a máte cit pro detail
• Výhodou: předchozí zkušenost z podobné pozice, zkušenost se SAP nebo VŠ ekonomického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4593025  Datum zveřejnění: 2.6.2023