GL Accountant se zaměřením na Itálii

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Udržovat fin. účetní knihy
- Vypočítávat mezispolečnostní účtování a vystavovat faktury.
- Zadávat účtování mzdy.
- Podporovat interní a externí audit.
- Udržovat evidence dlouhodobého majetku a další účtové položky a vyrovnávání a další související činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda až 60.000,- Kč
- 25 dní dovolené
- Po zkušební době Home office dle dohody
- Vouchery/Cafeteria
- Moderní a plně vybavené kancelářské prostory
- Kancelář pouze několik kroků od stanice metra
- Spolupráce se silnou společností a špičkou svého oboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Klient je silná společnost mezinárodního přesahu, zaměřující se na odborné poradenství a inovace v technologiích, engineeringu, obnovitelných zdrojích a řadě dalších zaměření. Lokální pobočka sídlí nedaleko centra Prahy ve skvělé dostupnosti veřejné dopravy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Účetnictví a ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

minimálně 2-3 roky

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dobrá komunikativní angličtina, italština výhodou
- Nejméně 3 roky zkušeností s účetnictvím hlavní účetní knihy.
- Dobrá znalost ERP systému - ideálně SAP.
- Jemnocit pro detaily.
- Samostatnost, motivace a zájem o obor
- Schopnost adaptovat se práci v kanceláři i na Home-office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4594219  Datum zveřejnění: 5.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc