Technolog (Oblast nákladních vozů)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 60 000 Kč/měsícMezinárodní výrobní společnost.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro stabilní, výrobní společnost, která se rozrůstá a má nové zakázky, hledám člověka, který rozumí procesu výroby a ví jak vyřešit problém na lince.

Firma vyrábí produkty do různých oblastí průmyslu a díky tomu je stabilní. Zde se jedná o nákladní vozy a další těžkou techniku. Výroba jako taková je čistá a tichá, a přijdou si na své ti, kteří mají rádi rozmanitou technologii a uvítají být částečně ve výrobě, aby dohlédli na stabilní proces, a část v kanceláři.

Staňte se součástí sehraného týmu s pohodovým vedoucím, a ke spoustě zajímavých technologií!

Pokud Vás pozice zaujala, určitě si pročtěte náplň práce a požadavky na tuto pozici a aplikujete, ať můžeme vše společně probrat.

Náplň práce:
• Zodpovídat za svěřenou skupinu výrobních linek a její stabilní výrobní proces
• Zpracovávat technologické postupy
• Vyřešit problémy na lince, pokud ostatní nemohou vyřešit
• Mentorovat a podporovat operátory
• Využívat metody štíhlé výroby
• Spolupracovat na zavádění nových výrobků
• Komunikovat s kolegy napříč výrobou a ostatními odděleními

Požadavky:
✔️ SŠ/VŠ technického směru
✔️ Praxe z pozice výrobního technologa a znalost příslušných nástrojů (ideálně SPC, MSA, apod.)
✔️ Komunikativní angličtina

Dále využijete:
• Zkušenost / Znalost automotive prostředí - nejedná se o klasický automotive, ale jiný druh vozů, a proto požadavky nejsou tak náročné, jako v případě osobních automobilů, nicméně tato znalost/zkušenost je potřeba pro pochopení procesů a využívání daných nástrojů
• Zkušenost s montáží, senzorikou, apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Vám firma nabízí?
• Stabilní zázemí mezinárodní, strojírenské společnosti s dobře rozloženým portfoliem výrobků
• Sdružování know-how do brněnského závodu, nové zakázky a rozšiřování kapacit
• Finanční odměny ve výši 13. platu a další pravidelné odměny
• Rovnocenné vedení a dobrý kolektiv
• Flexibilní pracovní dobu
• Jazykové kurzy zdarma
• Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Multisport kartu
• a další zajímavé benefity

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mi zaslat Váš životopis a vše společně probereme.

Na komunikaci s Vámi se těší

Veronika Grosová, REED Recruitment Specialist – Engineering tým

+420 601 321 464; [email protected]

Aktuální volné pozice sdílíme i na LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/, zůstaňte s námi v kontaktu i zde.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Uznávaná, výrobní mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Transportation

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní personální společnost působící v ČR a Evropě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Grosová
Tel.: +420601321464
E-mail: poslat životopis
ID: 4728080  Datum zveřejnění: 23.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc