. Net developer desktopových aplikací

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete se podílet na vývoji nových a rozvoji stávajících desktopových WPF aplikací v oblasti digitalizace a automatizace.
Vaše práce spolu s dalšími vývojáři, bude od návrhu architektury, přes vývoj až k nasazení. O otestovaní se postarají testeři. Při práci se budete setkávat s platformou Microsoft Azure nebo například praktickou aplikací strojového učení.
TECHNOLOGICKÝ STACK:
• C#, .NET
• Visual Studio
• WPF
• Azure
• MS SQL, EF Core
• Rest API, SignalR
• Neznáte všechny technologie? Nevadí, pomůžeme Vám

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a tvůrčí práci, samostatnou i v týmu,
• Příležitost ovlivňovat vývoj zajímavého projektu, který má smysl a budoucnost
• Nejmodernější .NET technologie
• Nejsme korporát, máme individuální přístup ke všem kolegům a kolegyním
• Pracovat s kolegy, kterým na týmu záleží
• Pružnou pracovní dobu i home office
• Týden dovolené navíc
• Stravenkový paušál
• Podporu při vzdělávání a zkoumání nových technologií
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Teambuildingové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme česká, dynamická IT společnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• Výbornou C# .NET
• Praxi s vývojem WPF aplikací
• Tah na branku
• Zvídavost a chuť s námi růst

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní personální společnost působící v ČR a Evropě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Ivana Hřebačková
E-mail: poslat životopis
ID: 4742947  Datum zveřejnění: 21.2.2024