Network Operations Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Úzká komunikace s techniky a řediteli závodu o stavu sítě
- Konfigurace síťových komponent, firewallů a aplikací
- Budete mít na starost zabezpečení sítě, její bezpečnost a funkčnost
- Budete reagovat na příchozí požadavky a incidenty prostřednictvím ticketovacího systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Home Office
- Pracovní příležitosti v oblasti IT
- Rozsáhlá školení (technické a měkké dovednosti)
- 7,5hodinový pracovní den a 5 týdnů dovolené
- Firemní vyhrazené parkoviště (auto, motorka, kolo a skříňky)
- Flexi Card (sport, vzdělávání, wellness, zdraví, kultura)
- Příspěvek na denní stravu
- Mobilní telefon s firemním tarifem
- Jazykové kurzy (GER, EN, CZE)
- Relaxační zóna a terasa

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost poskytuje IT podporu pro zaměstnance společnosti která působí v oblasti distribuce stavebních materiálů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Networking

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Máte alespoń základní znalost práce v síti (ideálně na úrovni CCNA)
- Máte alespoň 1 rok zkušeností s konfigurací a odstraňováním problémů s přepínači a přístupovými body Cisco
- Máte základní znalosti o firewallech
- Hovoříte plynně anglicky, psaným i mluveným slovem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Ivana Hřebačková
E-mail: poslat životopis
ID: 4767012  Datum zveřejnění: 4.4.2024