Customer Service

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Slovanský dům, Na Příkopě, Nové Město, Česko, Praha (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Žijete na Vysočině? Zajímá Vás práce v zákaznickém servisu? Dokážete komunikovat v němčině? Pro našeho klienta, společnost vyrábějicí mlečné produkty, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Customer Service Clerk do oddělení zákaznického servisu.

Náplň práce:

• Příjem objednávek zákazníků a jejich zpracování v interním systému
• Kontrola dostupnosti zboží
• Vytváření dodacích listů a další administrativa spojená s objednávkami
• Archivace objednávek
• Komunikace se zákazníky, obchodním týmem a poskytovatelem logistických služeb
• Budování vztahů se zákazníky
• Pravidelný reporting

Na této pozici potřebujete:

• Velmi dobré komunikační schopnosti
• Poskytování zákaznického servisu na vysoké úrovni
• Německý jazyk na komunikativní úrovni
• Ochotu aktivně hledat řešení problémů
• MS Office, SAP výhodou

Nabízíme:

• 25 dní dovolené
• Hybridní model – 2 dny v týdnu home office
• Počítač a mobilní telefon
• Slevy na firemní produkty
• Multisport
• Životní pojištění
• Příspěvek na dopravu
• Stravenky
• Trénink, zaučení a možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce: Želetava, Vysočina
Úvazek: Plný úvazek
Nástup: Ihned

#zakaznickyservis #customerservice #REED

Na spolupráci se těší

Jana Horáková
Recruitment Consultant
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz nebo na našem LinkedInu www.linkedin.com/company/reed-czech-republic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost vyrábějící mléčné produkty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4790089  Datum zveřejnění: 21.3.2024