Network Engineer (Junior/Medior)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Konfigurace nových zařízení, roterů, switchů
- Nasazení a konfigurace (směrovače DMVPN, přepínače L2/L3, firewally, site-to-site a vzdálená VPN)
- Implementace změn (migrace z MPLS na DMVPN, změny konfigurace)
- Správa incidentů (komunikace s hlavními poskytovateli MPLS)
- Odstraňování problémů a monitorování infrastruktury (na Cisco IOS, IOS-XE, NX-OS, ASA a SteelHead)
- Zpracování obecných požadavků od interních zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- 7,5 hodin čisté práce (půl hodina na oběd)
- roční bonus
- 10% příplatky za noční směny, směny navíc, on call
- 100 Kč Stravenky
- Benefitní karta (cafeteria), multisport karta
Mobilní telefon s firemním tarifem, který můžete využívat i na soukromé účely
- Firemní notebook
- Penzijní připojištění (
Jazykové kurzy (Angličtina, Němčina, Čeština)
- Parkovací místo, ekologický bonus
- Pondělní snídaně a ovocné středy
- Společné teambuidingy (hory,voda, spaní pod širákem, skok padákem, grilovačky, kino, chata)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- CCNA Certrifikace nebo znalost na této úrovni
- Obecná znalost IT
- AJ min. úroveń B2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Michala Chvojková
Tel.: +420225985111
E-mail: poslat životopis
ID: 4794551  Datum zveřejnění: 27.3.2024