Asistent/ka developerské společnosti

REFLECTA Development, a.s.

Místo práce
Krakovská 1256/24, 110 00 Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsícodměny a bunusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- zajištění plynulého chodu recepce a kanceláře,
- přepojování hovorů, vyřizování vzkazů,
- přijímání hostů a jejich obsluha,
- administrativní podpora zaměstnanců společnosti,
- vedení databáze faktur, vyřizování korespondence a kurýrních zásilek,
- administrativní příprava projektů, příprava podkladů, prezentací apod.,
- správa vozového parku,
- personalistika a denní kontakt se mzdovou účetní,
- zajištění firemních akcí,
- související administrativní činnosti.

Požadujeme:

- praxe v oblasti administrativy výhodou,
- znalost PC (MS Office)
- komunikativnost a organizační schopnost,
- samostatnost a spolehlivost,
- časovou flexibilitu,
- pečlivost a příjemné vystupování,
- nástup ihned,

Nabízíme:

- HPP
- zajímavou práci ve velmi příjemném kolektivu,
- prostor pro vlastní iniciativu,
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti,
- možnost profesního rozvoje,
- možnost výuky AJ,
- školení a jiné…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Developerská společnost REFLECTA Development byla založena v březnu 2007 týmem zkušených odborníků dlouhodobě se zabývajících developmentem, managementem nákupních center a správou dalších realit na českém trhu.

Společnost REFLECTA Development se z prvotního zaměření na nákupní centra postupně rozšířila i na development rozsáhlých územních celků a to jak se zaměřením na rezidenční bydlení, tak na administrativní celky nebo zhodnocování portfolia svěřených nemovitostí v centrální části Prahy.

Mezi dokončené projekty patří dvě Nákupní centra Géčko v Českých Budějovicích a v Liberci, která byla uvedena do provozu v roce 2007.

Tým společnosti REFLECTA Development nepatří k největším, ale svou odborností, nasazením a flexibilitou rozhodně může měřit síly s konkurencí. Naším společným cílem je spokojenost našich obchodních partnerů i koncových zákazníků a dlouhodobá úspěšnost fungování našich projektů.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4362329  Datum zveřejnění: 23.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc