Obchodno-technický zástupca, BA/TT región

REFLEX SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od seniority kandidáta. Základná mzda je najnižšia fixná mzda. + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v obore TZB? Rád pracuješ v teréne? Potom si ideálny kandidát na pozíciu Obchodno-technického zástupcu.

Sme rodinná firma s takmer nulovou fluktuáciou a priateľskou atmosférou. V prvom rade ti ponúkame stabilitu vo firme s poprednou pozíciou na trhu TZB. Dáme ti služobné auto, notebook, telefón a taktiež ti prispejeme na III. pilier.

Ešte stále málo? K tomu všetkému slušný fixný základ v skúšobnej dobe a po nej si odnesieš ďaleko viac vďaka férovému motivačnému systému.

Náplň tvojej budúcej práce:
- Každé ráno si uvaríš kávu
- Pracovať budeš len vo všedné dni
- Zo začiatku ťa dôkladne zaškolíme a ty sa budeš musieť veľa naučiť
- Budeš spolupracovať s projektantami, veľkoobchodnými partnermi, servisnými technikmi a špecialistami z radov montážnych firiem
- Budeš pripravovať technické podklady pre projekty
- Budeš spracovávať cenové ponuky
- Budeš sa podieľať na príprave predajnej a technickej dokumentácie
- 60% času budeš v teréne a 40% home office

Čo ponúkneme my tebe?
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Férový provízny systém
- Notebook a telefón
- Stravné lístky v hodnote 4,80 €
- Prácu v modernom prostredí
- Super šéfa a kolegov
- Nebudeš sa nudiť

Ďalšie benefity našej spolupráce ti povieme na pohovore, keď zistíme, či aj ty máš záujem pre nás pracovať.

Neboj sa zmeny a napíš! Chop sa príležitosti, pokiaľ je v hre.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať aj motivačný list.
Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodno-technický zástupca

Počet rokov praxe

3

Si ideálny kandidát pokiaľ:
- Si lojálna osoba, ktorá zapadne do nášho tímu
- Technika je tvoj koníček
- Rád sa učíš novým veciam
- Nebojíš sa riešiť stresové situácie
- Si proklientsky zameraný
- S telefónom si viac než kamarát
- Trúfaš si na písanú angličtinu alebo nemčinu

Značka Reflex je v mnohých krajinách sveta známa svojimi zariadeniami na udržovanie tlaku vo vykurovacích sústavách a v systémoch pitnej a úžitkovej vody. Je zárukou toho, že sa pokrokové metódy premietli do vysokej kvality tlakových membránových expanzných nádob. Ponúka aj ďalšie špičkové produkty: kompresorové a čerpadlové expanzné automaty, odplyňovacie zariadenia, akumulačné zásobníky a zásobníkové ohrievače vody, výmenníky tepla, rovnako ako solárne systémy a ich príslušenstvo. Vďaka vysokému štandardu kvality, dobrému pomeru cena / výkon a komplexnej technickej podpore spolupracovníkov v Nemecku i zahraničí, Reflex trvalo expanduje a neustále posiluje svoju pozíciu na európskom trhu. Od roku 1989 sme jednou so samostatných divízii vo firme Heinrich Winkelmann GmbH & Co. Firma zahrňuje viac výrobných a odbytových aktivít na trhu a špecializuje sa na oblasť automobilového priemyslu a oblast vykurovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4233236  Datum zveřejnění: 17.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac