Manažér / ka predajne

Regatta Polska z o.o.

Miesto práce
OC Forum, Námestie legionárov, Prešov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správne a efektívne riadenie fungovania obchodu
- riadenie podriadeného tímu
- dosiahnutie stanovených predajných cieľov
- príprava pracovných harmonogramov
- školenie podriadených zamestnancov v súlade s vlastným školiacim programom obchodníka
- aktívny zákaznícky servis
- pokladničná služba
- starostlivosť o vzhľad predajne v súlade s našimi zásadami vizuálneho predaja
- budovanie pozitívnych vzťahov s klientom

- pracovať v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu
- atraktívny plat
- predajné bonusy v závislosti od výsledkov obchodu
- pracovné oblečenie v každej sezóne
- atraktívne zľavy pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ruský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- budovanie tímu a motivačné schopnosti
- orientácia na výsledky a schopnosť analyzovať správy o predaji
- počítačová gramotnosť
- starostlivosť o príslušné štandardy zobrazovania produktu
- starostlivosť o vysoký štandard služieb zákazníkom
- schopnosť organizovať a plánovať efektívnu prácu a viesť tím
- odhodlanie a pracovitosť
- svedomitosť pri výkone povinností
- optimizmus, energia a úsmev
- vzdelávanie min. stredná
- min. 2 roky praxe na podobnej pozícii

Regatta s.r.o. je oficiálne zastúpenie spoločnosti Regatta Great Outdoors v Slovenskej republike z Anglicka a distribútor značiek Regatta, Dare2B, Craghoppers, Hawkshead a tiež Regatta Professional.

Naším cieľom je vytvárať odolné a pohodlné oblečenie pre každého, kto chce aktívne tráviť čas pod holým nebom za akýchkoľvek podmienok alebo pohodlne v meste.
Produkty firmy Regatta Great Outdoors sú dostupné vo viac než sedemdesiatich krajinách po celom svete (Európa, USA, Afrika a Ázia).

Spoločnosť získala niekoľkokrát prestížne ocenenie Queen 's Awards for Enterprise - najvýznamnejšie oficiálne ocenenie na britskom trhu, ktoré sa každoročne od roku 1965 udeľuje spoločnostiam a obchodným organizáciám za vynikajúce úspechy v oblasti inovácií a rozvoja medzinárodného obchodu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Jagnešáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4357650  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac