Úklid kanceláří (dlouhodobá brigáda)

RegioJet a.s.

Místo práce
Mickiewiczova 2249/4, 811 07 Bratislava, Slovensko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.1.2020
Mzdové podmínky (brutto)
5 EUR/hod.

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE

  • pravidelný úklid kancelářských prostor
  • vysávání, úklid sociálních zařízení
  • doplňování hygienických potřeb
  • spolupráce na základě DVP (cca 7hod/měsíčně)
  • pracovní doba: 1-2 x týdně: 1 hod. kdykoli během pracovní doby 9:00 - 18:00

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

Tým vývoje STUDENT AGENCY V současné době posouvá naše špičkové produkty 5 produktových týmů, ve kterých pracuje 30 softwarových specialistů různých úrovní, znalostí i zkušeností. Vyvíjíme především webové aplikace založené na technologiích Java, které slouží tisícům uživatelů denně. Naši programátoři pracují v menších skupinách 5 až 10 lidí a úzce spolupracují s kolegy z produktových oddělení.

Hlavní oblast působení společnosti

Doprava, logistika

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

STUDENT AGENCY, k.s.
Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3635198  Datum zveřejnění: 2.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 EUR/hod.