Dispečer/ka - přípravář

RegioJet a.s.

Místo práce
Smíchovské nádraží, Smíchov, Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE

Co Vás na této pozici čeká?
  • Práce v programech správce infrastruktury,
  • agenda návazných spojů,
  • předávání provozních informací napříč firmou,
  • online sledování polohy vlaků,
  • příprava průvodní dokumentace pro vlakové soupravy.

OČAKÁVAME

  • Zkušenosti s organizací provozu,
  • zájem o oblast železniční dopravy,
  • výhodou praxe v železniční dopravě (výpravčí/dispečer/disponent),
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • odolnost vůči stresu a časovému tlaku,
  • schopnost se rychle rozhodovat a zachovat klid v krizových situacích,
  • ochotu pracovat krátký/dlouhý týden - denní směny,
  • minimálně SŠ vzdělání (výhodou obor s dopravním zaměřením).

PONÚKAME

  • Atraktivní práci u zaměstnavatele, který udává trendy v dopravě,
  • příležitost k osobními a kariérnímu růstu,
  • profesní a odborná školení ke zvyšování kvalifikace,
  • skvělý kolektiv s přátelskou atmosférou,
  • zajímavé mzdové ohodnocení – až 35 000 Kč,
  • nejrůznější možnosti slev a zvýhodněných produktů naší společnosti
  • propracovaný systém benefitů: Cafeterie, Multisport karta, stravenky, 25 dní dovolené

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

Pod značku RegioJetu se skrývají naše žluté autobusy a vlaky. S našimi zákazníky cestujeme na vnitrostátních i mezinárodních linkách. Chcete s námi zlepšovat kvalitu dopravy? V RegioJetu nabízíme širokou škálu pracovních pozic a třeba zde máme pozici přímo pro Vás.

Hlavní oblast působení společnosti

Doprava, logistika

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Eva Kachlíková
Tel.: +420539000818
E-mail: poslat životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3929547  Datum zveřejnění: 26.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc