Mechanik/zámečník pro RegioJet (32.000 - 34.000 Kč)

RegioJet a.s.

Místo práce
Praha Zličín, Zličín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE

Budete se starat o údržbu našich vlakových souprav, opravovat základní i složitější závady. S ostatními odděleními údržby budete také pečlivě zaznamenávat informace o proběhlých opravách.

OČAKÁVAME

  • Minimálně vyučení v technických oborech (mechanik strojů a zařízení, zámečník apod.).
  • Zkušenosti na pozici mechanika kolejových vozidel, automechanika, zámečníka, instalatéra, svářeče, truhláře.
  • Manuální zručnost, odhodlání vyřešit každou závadu, zodpovědnost a pečlivost.
  • Svářečský průkaz výhodou.

PONÚKAME

  • Práce v blízkosti metra Zličín.
  • Jen denní směny (7:30-16:00), pondělí - pátek.
  • Stabilní zaměstnání u moderního a dynamicky se rozvíjejícího soukromého dopravce.
  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení.
  • Smysluplnou práci, v níž uvidíte výsledky.
  • Profesní a odborná školení.
  • Systém benefitů (cafeterie, slevy na firemní produkty, kreditové jízdenky, stravenky).
  • Doba určitá 1 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

Pod značku RegioJetu se skrývají naše žluté autobusy a vlaky. S našimi zákazníky cestujeme na vnitrostátních i mezinárodních linkách. Chcete s námi zlepšovat kvalitu dopravy? V RegioJetu nabízíme širokou škálu pracovních pozic a třeba zde máme pozici přímo pro Vás.

Hlavní oblast působení společnosti

Doprava, logistika

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Eva Kachlíková
Tel.: +420539000818
E-mail: poslat životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3929561  Datum zveřejnění: 26.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc