Junior Java Developer

RegioJet a.s.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě čeká?
Backend vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací v JAVA. Budeš se podílet na vývoji výkonného produktu, který využívají denně tisíce uživatelů.

Technologie, se kterými budeš pracovat:
  • Java
  • SQL
  • Git
  • Apache Tomcat
  • Maven
  • Spring
  • MyBatis
  • PostgreSQL
  • Jenkins

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • výkon práce s moderními technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké výhody
  • pracoviště v centru Brna

Stručná charakteristika společnosti

Pod značku RegioJetu se skrývají naše žluté autobusy a vlaky. S našimi zákazníky cestujeme na vnitrostátních i mezinárodních linkách. Chcete s námi zlepšovat kvalitu dopravy? V RegioJetu nabízíme širokou škálu pracovních pozic a třeba zde máme pozici přímo pro Vás.

Hlavní oblast působení společnosti

Doprava, logistika

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Informace o náboru

Staňte se součástí týmu, který bude pracovat na nových produktech a funkcionalitách, které budou jedinečné na českém i středoevropském trhu! V unikátním spojení značek RegioJetu a Student Agency budete mít příležitost vytvářet opravdu jedinečné projekty.

Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Eva Kachlíková
Tel.: +420539000818
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 4038792  Datum zveřejnění: 27.4.2021