Pracovník/ce technicko - hospodářského oddělení, správce domu Dům pánů z Lipé

RegioJet a.s.

Místo práce
Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • správa a údržba budovy Domu pánů z Lipé - obsluha EPS, EZS, zajištění pravidelných revizí, komunikace s dodavateli (malíři, elektrikáři, výtahy, VZT, klimatizace), odstraňování závad, řízení ostrahy
  • komunikace se správou sousední budovy Rozkvět za účelem zajištění technického zabezpečení pronajatých prostor
  • vedení dokumentace související s výkonem práce (revize, prohlídky….)
  • nákupy drobného materiálu souvisejícího s technickým zajištěním provozu
  • komunikace s nájemníky budovy Domu pánů z Lipé
  • komunikace s dotčenými úřady při zastupování společnosti ve věcech stavebních a technických (pomůžeme, vysvětlíme)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • dokončil/a jste SŠ, výhodou je obor stavební, strojní nebo elektro
  • disponujete organizačními schopnostmi a máte zkušenosti v administrativě
  • jste manuálně zručný (seřízení dveří, výměna vodovodní baterie, čištění sifonu atd)
  • máte řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Výhodou, nikoliv podmínkou:
  • zkušenost se správou budovy
  • zkušenost s požární ochranou (člen požárný hlídky apod)
  • vyhláška 50/1978 Sb. §6

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • zaměstnanecké výhody (kafetérie, stravenky)
  • pracoviště v centru Brna
  • pružná pracovní doba

Stručná charakteristika společnosti

Pod značku RegioJetu se skrývají naše žluté autobusy a vlaky. S našimi zákazníky cestujeme na vnitrostátních i mezinárodních linkách. Chcete s námi zlepšovat kvalitu dopravy? V RegioJetu nabízíme širokou škálu pracovních pozic a třeba zde máme pozici přímo pro Vás.

Hlavní oblast působení společnosti

Doprava, logistika

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Eva Kachlíková
Tel.: +420539000818
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 4044447  Datum zveřejnění: 10.3.2021