Mzdová/ý účetní junior pro Student Agency

RegioJet a.s.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete na této pozici dělat?
  • zpracovávat a vypočítávat mzdy zaměstnancům svěřeného oddělení
  • uzavírat podklady pro výpočet mezd
  • kontrolovat převod z docházkového systému
  • vést v evidenci změny osobních údajů
  • administrativní činnost plynoucí z pracovněprávních vztahů
  • komunikovat s příslušnými úřady a institucemi (pojišťovny, ÚP, CSSZ)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • jste pečlivý/á a práce s čísly a počítačovými systémy vás baví
  • máte absolvovaný rekvalifikační kurz mzdové/ho účetní/ho, a nebo máte za *sebou nějakou praxi v oboru
  • jste komunikativní, máte smysl pro detail a dá se na vás spolehnout

Uvítáme, pokud:
  • máte zkušenost s IS HELIOS
  • se orientujete i ve slovenské legislativě
  • můžete nastoupit ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • příležitost pracovat pro významného českého zaměstnavatele v oblasti cestovního ruchu
  • přátelský tým složený ze zkušených mzdových účetních, od kterých budete *mít možnost se spoustu věcí naučit
  • pružnou pracovní dobu
  • kanceláře v samém centru Brna
  • zaměstnanecké výhody (karta Multisport, slevy na produkty společnosti, 5 dní volna navíc, věrnostní odměny, interní vzdělávání)

Stručná charakteristika společnosti

Pod značku RegioJetu se skrývají naše žluté autobusy a vlaky. S našimi zákazníky cestujeme na vnitrostátních i mezinárodních linkách. Chcete s námi zlepšovat kvalitu dopravy? V RegioJetu nabízíme širokou škálu pracovních pozic a třeba zde máme pozici přímo pro Vás.

Hlavní oblast působení společnosti

Doprava, logistika

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 4060809  Datum zveřejnění: 13.4.2021