Web Designer / UI Designer pro RegioJet

RegioJet a.s.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš navrhovat digitální produkty, které používají miliony lidí? Ve Student Agency právě probíhá kompletní redesign a hledáme UI designera, který nám s tím pomůže. Máme vlastní tým složený z designerů, produkťáků, vývojářů a dalších fajn lidí. Nejvíce budeš spolupracovat s UX designerem a navrhovat nové rozhraní a komponenty do UI kitu. Nehledáme seniora, ale potřebujeme člověka, co už má zkušenosti a je týmový hráč.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Získáš za to:
*možnost podílet se na transformaci v odvětví cestování a přepravy v týmu digitálního produktu
*stabilitu a možnosti práce pro lídra ve střední Evropě
*kanceláře přímo v centru Brna
*finanční ohodnocení odpovídající realitě na designérském trhu
*odpovídající techniku pro tu nejlepší práci
*zaměstnanecké benefity v oblasti cestování a přepravy (letenky, jízdenky atd.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme někoho, kdo:
*má reálné zkušenosti s návrhem webů, eshopů nebo aplikací (alespoň jeden rok)
*pracoval v nástrojích jako Figma, Sketch, XD, InVision nebo Framer
*je kreativní, ale zároveň pečlivý a dokáže přetavit wireferamy nebo skicy do pixel perfect designu
*má přesah do UX a dokáže obhájit svůj návrh odbornými argumenty
*chce se posouvat dál a učit se novým věcem v oblasti designu, psychologie a cestovního ruchu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina STUDENT AGENCY se zaměřuje na široké portfolio služeb – jsme předním prodejcem letenek a zájezdů, největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí a také nejúspěšnějším soukromým autobusovým a vlakovým dopravcem - RegioJet. Naší firemní filozofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4064993  Datum zveřejnění: 20.4.2021