Ambulantný fyzioterapeut

RehaCentrum Plus s. r. o.

Miesto práce
Čapajevova 3, Prešov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacMesačné odmeny za používanie doplnkových certifikovaných liečebných metód fyzioterapie, za zapojenie do nášho programu športovej rehabilitácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chcete pracovať v mladom kolektíve a vo veľkej a sústavne sa rozvíjajúcej spoločnosti špecializovanej na fyzioterapiu, potom ste uchádzač, ktoré hľadáme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladých a dynamických fyzioterapeutov a fyzioterapeutky so záujmom o osobný rozvoj a prácu v priateľskom a energickom kolektíve. Naše viac ako 20 ročné skúsenosti v tejto oblasti, priama spolupráca s renomovanými domácimi aj zahraničnými pracoviskami a široké spektrum pacientov Vám zabezpečia stabilné pracovné miesto, rozmanitosť liečených prípadov, umožnia aktívne spolupracovať s lekárskym tímom a poskytnú priestor pre Vaše ďalšieho vzdelávania (Mgr., PhD., špecializácia, kurzy) Svoje schopnosti viete rozvíjať v oblastiach športovej rehabilitácie, neurorehabilitácie, respiračnej fyzioterapie, ortopedickej/traumatologickej rehabilitácie, dospelých aj dorastu. Vaše uplatnenie bude závisieť len na Vašich schopnostiach, nasadení a tímovej spolupráci.

Spoločnosť s viac ako 20 ročnou históriu špecializovaná na komplexnú zdravotnú starostlivosť odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb, kontinuálne vzdelávanie zamestnancov a ich osobný rozvoj. Venujeme sa širokej škále pacientov, ale významnú časť našich pacientov tvoria profesionálny športovci a pacienti s náročnými diagnózami odosielaní na naše pracoviska za účelom kvalitného ošetrenia tak na úrovní lekárskych tímov, ako aj fyzioterapie. Viac informácii www.rehacentrum.info alebo @SportRehaSk
Vyšetrenia sú hradené z verejného zdravotného poistenia všetkými zdravotnými poisťovňami.
ID: 4751876  Datum zveřejnění: 31.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac