Digital Expert - IoT Software Developer (m/f/d)

REHAU Automotive, s.r.o.

Místo práce
Moravská Třebová, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Expert na digitalizaci - vývojář softwaru IoT (muž/žena/nebinární)

na našem pracovišti Erlangen / home office | nástup co nejdříve | plný úvazek | na dobu neurčitou

Náplň práce:

Budete aktivní v naší skupině pro vývoj produktů - počínaje od prvního požadavku až po sériovou výrobu - ve spojení s naší Division Building Solutions / Clean Water k samostatnému prosazování od toho odvozených softwarových projektů.

V jednotlivostech to konkrétně znamená:
• Řízení a implementace interních a externích softwarových projektů pro naše aplikace IoT včetně bezdrátové komunikace (WiFi)
• Další rozvoj naší stávající cloudové infrastruktury a péče o ni
• Implementace WiFi řešení společně s naším externím partnerem
• Funkce rozhraní mezi oblastmi elektrotechniky a digitalizace/chytrá domácnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

To od nás můžete očekávat:
• Vysoká jistota plánování
• Konkurenceschopný plat, podnikové důchodové zabezpečení, příspěvky na spoření
• Rovnováha mezi prací a osobním životem díky 34 dnům dovolené, možnost home office a flexibilní pracovní doba podle dohody
• Rozsáhlý program vzdělávání a dalšího vzdělávání, ať se jedná o oživení stávajících kompetencí nebo rozvoj nových
• Individuální zapracování vyladěné pro vás je pro nás samozřejmostí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Úspěšné dokončení školy nebo vzdělání se zaměřením na informatiku, vývoj aplikací nebo informační a komunikační techniku
• Fundované znalosti v oblasti aplikací IoT, bezdrátové komunikace (WiFi) a bezserverové aplikace/cloudové služby (ideálně AWS)
• Dobré znalosti programování v následujících jazycích: Node.js, JavaScript nebo srovnatelné
• Zkušenosti s řízením projektu agilními metodami
• Jisté komunikační znalosti němčiny a angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost REHAU jako přední světový specialista na polymery vyvíjí moderní materiály, technologie a služby pro budoucnost. Našimi klíčovými hybnými silami je pět megatrendů: digitalizace, individualizace, udržitelnost, mobilita a nové formy práce. Tvoříme pokrok pro lepší kvalitu života – tvořte jej s námi!
ID: 4199771  Datum zveřejnění: 9.11.2021