Šofér turistického autobusu

Reisedienst Gerhart Kaiser GmbH

Miesto práce
Zwickau, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000-2400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava klinetov luxusnými autobusmi na zájazdy po celej Európe (nutná veľmi dobrá jazyková znalosť nemeckého jazyka).

- stabilná rodinná nemecká firma
- kompletné zaškolenie a vysvetlenie práce
- osobný prístup šéfa k spolupracovníkom
- pomoc pri vybavovaní ubytovania (prvé tri mesiace zdarma) a iných náležitostí
- možnosť pracovať na turnusy
- cestovanie po Európe s ubytovaním a stravou vždy so skupinou
- výborné platové ohodnotenie
- česky hovoriaci kolegovia

Prosíme záujemcom s vážnym záujmom o prácu aby kontaktovali p. Kaisera cez e-mail alebo telefonicky v nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

preprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

5

- dobrá komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku
- znalosť ciest a destinácii v Európe
- flexibilita
- orientačné schopnosti
- stresuodolnosť
- vedieť sa vynájsť v zložitých situáciách
- zodpovednosť

Cestovná kancelária s dlhoročnou tradíciou. Stabilná rodinná stredneveľká firma. Firma Reisedienst Kaiser pôsobí už viac ako 6O rokov vo východnom Nemecku v oblasti cestovného ruchu. Do jej autobusového parku patrí spolu 45 turistických a linkových autobusov. Team spolupracovníkom tvorí dlhodobo viac ako 100 osôb , niektorý aj z Česka.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3548466  Datum zveřejnění: 27.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000-2400