Hledáme stavební Klempíře do Německa 3000€ netto

REJSEK Dachdecker - Blechner

Místo práce
Hornisgrindestraße 3, Renchen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme stavební Klempíře na hlavni pracovní poměr. Jsme Německa firma, která se rozrůstá a pravidelně hledá nové zaměstnance i bez znalosti Němčiny.
Nejsme zprostředkovatele nebo agentura.
Hledáme zkušené řemeslníky, schopné samostatné práce. Práce u nás je po cely rok, nejedna se o sezonní prací. Nabízíme práci na hlavni zaměstnanecký poměr se smlouvou, dovolena a pojištění hrazené zaměstnavatelem je samozřejmosti. Smlouvu okamžitě při nástupu . Férová nástupní mzda (17 Euro/hodin), která se při potvrzeni Váši kvalifikace zvyšuje dle vzájemné dohody, pravidelné prémie při kvalitně odvedené práci, mzda se zvyšuje i dobou pracovního vztahu v naši firmě a zvyšováním kvalifikace pracovníka. Okamžitá záloha při nástupu, prémie (vánoční a prázdninové prémie).
Nabízíme všechny benefity zaměstnaní v Německu, přitom ale pracujete v přátelském, Češky mluvicím kolektivu.
Němčina není u nás podmínkou, případným zájemcům vsak můžeme nabídnout večerní kurzy Němčiny, plně hrazené zaměstnavatelem.
Ubytovaní v nadstandardně zařízených ubytovnách nebo bytech. Vlastni koupelna a kuchyň.
Nenabízíme utopické částky, jen abychom někoho získali.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Prémie za dobré odvedenou práci.
Budete přihlášeni do trvalého bydliště v Německu. Při předložení potvrzeni o vedeni dvou domácnosti (2 trvale bydliště) dostanete od DE Finančního úřadu část dani zpět.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nemecka firma, ktera se rozrusta a hleda nove zamestnance i bez znalosti nemciny.
Nejsme zprostredkovatele nebo agentura.
ID: 4172346  Datum zveřejnění: 30.9.2021