Hledáme stavební klempíře a pomocné pracovníky do Německa bez znalosti němčiny

REJSEK Dachdecker - Blechner

Místo práce
Hornisgrindestraße 3, Renchen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme stavební Klempíře a pomocniky na hlavni pracovní poměr. Jsme Německa firma, která se rozrůstá a pravidelně hledá nové zaměstnance i bez znalosti Němčiny.
-Zkusenosti v oboru jsou vyhodou, ale ne podminou.

Nějaké informace o nás:

-Nejsme zprostředkovatelé nebo agentura.
Nenabízíme utopické částky, jen abychom někoho získali.
-Férová nástupní mzda (12-17 Euro/hodin), ktera se při potvrzeni vaší kvalifikace zvyšuje dle vzájemné dohody, pravidelné prémie při kvalitně odvedené práci, mzda se zvyšuje i dobou pracovního vztahu v naší firmě a zvyšováním kvalifikace pracovníka. Okamžitá záloha při nástupu, prémie (vánoční a prázdninové prémie).

Kontaktní informace:
[email protected]
Telefon 0049 7843 995 1223
Mob. telefon 0049 176 42 550 717 ( pro SMS a WhatsApp).
www.rejsek.de

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Prémie za dobře odvedenou práci.
-Nabízíme práci na hlavni zaměstnanecký poměr se smlouvou, dovolena a pojištění hrazené zaměstnavatelem je samozřejmostí.
-Okamžitá záloha při nástupu, prémie (vánoční a prázdninové prémie).
-Zaměstnanecké plně vybavené byty různých velikosti.
-Veškeré záležitosti na úřadech s přihlášením do trvalého bydliště a u pojišťoven za vás
převezme naše kancelář.
-Nabízíme všechny benefity zaměstnaní v Německu, přitom ale pracujete v přátelském,
česky mluvicím kolektivu.
-Němčina není u nás podmínkou, případným zájemcům vsak můžeme nabídnout večerní kurzy Němčiny, plně hrazené zaměstnavatelem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nemecka firma, ktera se rozrusta a hleda nove zamestnance i bez znalosti nemciny.
Nejsme zprostredkovatele nebo agentura.
ID: 4366298  Datum zveřejnění: 20.3.2023