Vodár-kúrenár Holandsko, čistá mzda 2200-2500

Renova Team B.V.

Miesto práce
Amsterdam, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
čistá mzda 2200,- a viac (za 4 tyzdne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce na pracovnú pozíciu vodár-kúrenár (voda, odpad, kúrenie, plyn) so skúsenosťou v danom obore. Práca na holandskú pracovnú zmluvu na dlhodobú spoluprácu. Turnus 5-7 týždnov.

Ubytovanie je zabezpečené (za poplatok).

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite životopis s fotografiou na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadované sú skúsenosti v danom obore,práca v malom kolektíve, smostatnosť , zodpovedný a profesionálny prístup k práci, spoľahlivosť, precíznosť. Znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou ale výhodou.

Malá stavebná firma s 11 ročným posobením na holandskom trhu, zaoberajúca sa kompletnými rekonštrukciami bytov a domov v Amsterdame.
ID: 3516803  Datum zveřejnění: 5.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: čistá mzda 2200,- a viac (za 4 tyzdne)